ATOS TAXI

Aplikacja Kierowcy – Kluczowe Funkcjonalności

Jakie funkcjonalności powinna mieć Aplikacja dla Kierowcy?

Aplikacja dla taksówkarzy to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dla korporacji taxi, która jednocześnie nie wymaga tak dużych kosztów jak np. dyspozytornia. Aplikacja taxi niesie za sobą wiele korzyści. Przy wyborze rozwiązania dla twojej działalności taksówkarskiej warto pochylić się nad tym, jakie właściwie funkcjonalności powinna mieć aplikacja dla Kierowcy, aby szybciej i sprawniej zarządzać zleceniami.

Poniżej przedstawiamy kluczowe funkcje, jakie powinna mieć Aplikacja Kierowcy według ATOS TAXI.

Intuicyjny interfejs

Zacznijmy od czegoś oczywistego. Aplikacja Kierowcy powinna być łatwa w obsłudze, aby ułatwić taksówkarzom szybkie i efektywne przyswojenie wszystkich funkcjonalności. Jeśli większość użytkowników potrzebuje krócej niż miesiąc, to znak, że interfejs danej aplikacji jest intuicyjny i łatwy do zrozumienia.

Kasa Fiskalna i Wycena Kursów

Możliwość obliczenia opłat za przejazd i równoczesna fiskalizacja za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej może być dobrą i wygodną alternatywą dla twojej działalności taxi. Warto sprawdzić, czy w aplikacji są takie opcje jak dodanie rabatu lub modyfikacja ostatecznej kwoty.

Wbudowana mapa z aktualnym statusem i lokalizacją kierowców

Jedna z najistotniejszych funkcji. Dzięki niej, taksówkarz będzie miał wgląd w status i lokalizację innych kierowców. Umożliwi mu to przekazanie zleceń między sobą, gdy zajdzie taka potrzeba.

Obsługa stref

Opcja ustawienia stref na obszarach, bez dwóch zdań jest kluczowa i potrzebna do pracy taksówkarza. Kierowcy mogą sprawnie działać w określonych obszarach, gwarantując szybką obsługę klienta. Przy wyborze aplikacji sprawdź dokładnie, jak ona działa.

Historia zleceń

Zawsze lepiej mieć historię zleceń, niż jej nie mieć. Nigdy nie wiadomo, kiedy może ona okazać się przydatna. Dostarcza ona cennych wniosków, szczególnie jeśli chodzi o rozwój Twojej działalności taksówkarskiej.

Kontakt z klientem

Sprawdź, czy aplikacja taksówkarska umożliwia Ci bezpośredni kontakt z klientem. Właśnie o to chodzi, żeby kierowca sam zarządzał zleceniami bez udziału dyspozytora/dyspozytorki. Zwróć uwagę na system powiadomień SMS do klienta i możliwość odtworzenia rozmowy telefonicznej jeszcze raz, bądź oddzwonienia do klienta.

Oto jedne z najważniejszych funkcji w aplikacji. W celu dokładniejszego zapoznania się z innymi istotnymi funkcjami w aplikacji kierowcy, zapraszamy na stronę atostaxi.pl, która dostarczy Ci jeszcze więcej kluczowych informacji o tym, jaką aplikację taxi wybrać 😉

ATOS TAXI

Scroll to Top