ATOS TAXI

Aplikacja Klienta – Kluczowe Funkcjonalności

Jakie funkcjonalności powinna mieć aplikacja mobilna dla Klienta?

Szukasz konkurencyjnego narzędzia marketingowego, ale nie do końca wiesz, jakie cechy powinna zawierać aplikacja mobilna dla Klienta? ATOS TAXI śpieszy z pomocą. Poniżej przedstawiamy kluczowe funkcje, dzięki którym twoi Klienci zyskają sprawne narzędzie do zamawiania taksówki. Za to Twoja firma taksówkarska może zykać więcej zamówień i dorównać konkurencji.

Płatności online

Funkcja obowiązkowa, która w dzisiejszych czasach jest już standardem. W dobie cyfrowych rozwiązań i bezgotówkowych transakcji, klienci oczekują wygody i bezpieczeństwa podczas opłacania usług taksówką.

TIP: Koniecznie sprawdź, czy twojemu przyszłemu klientowi oferowane jest bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych.

Szacowany czasu dojazdu taksówki i dokładna cena za przejazd

Poznanie szacowanego czasu dotarcia taksówki i dokładnej ceny za przejazd to podstawowe informacje, których użytkownicy poszukują w aplikacji. Klienci chcą być pewni, kiedy i za ile dotrą do celu, dlatego dostarczenie im tych informacji to krok w dobrą stronę.

Profil prywatny i profil służbowy

Przydatne szczególnie dla osób korzystających z taksówek zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych.

Wersja na Android i na iOS

Aby dotrzeć do jak największej ilości klientów, aplikacja powinna być dostępna na Androidzie i na iOS.

Wersję językowe

Klienci taksówek to nie tylko Polacy, dlatego warto aby aplikacja mobilna Klienta oferowała różne wersję językowe. Różne wersje językowe są istotne, zwłaszcza w miastach o dużej liczbie turystów i zagranicznych studentów.

Powiadomienia

Powiadomienia w aplikacji powinny działać bez zarzutu. Twój pasażer powinien dostawać informacje o aktualnym statusie zamówienia – o tym, że zamówiona taksówka jest w drodze oraz że czeka pod podanym adresem.

Personalizacja

Przy wyborze rozwiązania warto przyjrzeć się temu, czy masz możliwość personalizacji aplikacji z twoim logotypem. Aplikacja Klienta może być dobrą inwestycją dla twojej działalności taksówkarskiej.

Wszystkie te funkcje odnajdziesz w aplikacji mobilnej ATOS TAXI dla Klienta. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje system ATOS TAXI, odwiedź naszą stronę atostaxi.pl

***
Dodatkowo, możesz zainstalować ATOS TAXI i przetestować sam wszystkie funkcje:
iOS: ATOS TAXI on the App Store 
Android: ATOS TAXI – Zamów Taksówkę – Aplikacje w Google Play

Scroll to Top